MMMM

Σάββατο, 18 Οκτωβρίου 2014 11:55

2012-13 Αγώνες και Βαθμολογία

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
 

 

Βαθμολογία

 

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 84 -2 117-21 28-2-0 64-10 14-1-0 53-11 14-1-0
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 76 0 96-31 25-1-4 58-20 13-0-2 38-11 12-1-2
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 66 0 95-48 20-6-4 49-25 9-4-2 46-23 11-2-2
Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 57 0 67-30 17-6-7 45-8 12-1-2 22-22 5-5-5
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 49 0 54-46 14-7-9 25-23 7-3-5 29-23 7-4-4
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 45 0 65-57 14-3-13 42-26 9-2-4 23-31 5-1-9
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 39 0 65-79 11-6-13 31-31 6-4-5 34-48 5-2-8
ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 38 0 55-56 10-8-12 24-26 5-4-6 31-30 5-4-6
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 36 0 49-57 10-6-14 30-26 6-3-6 19-31 4-3-8
ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ 35 0 48-61 11-2-17 29-27 6-1-8 19-34 5-1-9
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 33 0 46-57 9-6-15 26-28 5-2-8 20-29 4-4-7
ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ 33 0 46-61 8-9-13 22-26 3-6-6 24-35 5-3-7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 32 0 52-80 9-5-16 27-37 5-2-8 25-43 4-3-8
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ 31 0 42-72 9-4-17 21-27 5-3-7 21-45 4-1-10
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 26 0 42-88 7-5-18 19-38 4-2-9 23-50 3-3-9
ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ -6 -6 2-97 0-0-30 0-51 0-0-15 2-46 0-0-15


Σημειώσεις:

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν μπορεί να παρουσιαστεί αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία.

- Η ομάδα ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ έχει -2 βαθμούς από ποινές
- Η ομάδα ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ έχει -6 βαθμούς από ποινές

Αναλυτικά οι αγωνιστικές

 

1η αγωνιστική
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 5 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
  ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 1 3 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
  ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 9 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ 1 2 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 3 0 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 1 3 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 4 9 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
  ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ 5 1 ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ

2η αγωνιστική
  ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 0 1 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 4 2 ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 3 2 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 1 2 ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 4 3 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 6 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 5 2 ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1 0 ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ

3η αγωνιστική
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 3 0 ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ 0 1 ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
  ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 7 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 4 4 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 0 1 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
  ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ 1 2 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
  ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ 4 0 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 5 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

4η αγωνιστική
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ 1 4 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ
  ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 4 1 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 3 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 2 2 ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 1 4 ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 9 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 1 2 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

5η αγωνιστική
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 1 3 ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 4 1 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 3 0 ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ 0 1 ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
  ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ 1 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1 3 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 4 1 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 5 2 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

6η αγωνιστική
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 0 1 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 6 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ 4 2 ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ
  ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ
  ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 4 6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 2 4 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 1 3 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 3 2 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ

7η αγωνιστική
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 5 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
  ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ 1 2 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
  ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ 1 2 ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 7 3 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 3 0 ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 4 3 ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 6 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 1 2 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

8η αγωνιστική
  ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ 2 2 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 1 3 ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 3 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
  ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 2 0 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ 2 2 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
  ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
  ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 1 1 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 0 2 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ

9η αγωνιστική
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 1 0 ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 3 3 ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 5 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 2 0 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 0 0 ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 1 0 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 3 0 ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 2 2 ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ

10η αγωνιστική
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1 1 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ 0 2 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
  ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ 1 2 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 0 6 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 0 2 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
  ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 1 0 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ 0 5 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
  ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ

11η αγωνιστική
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 0 2 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 2 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 5 3 ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 0 1 ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 3 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 1 2 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
  ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 1 5 ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ
  ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ

12η αγωνιστική
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 3 2 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 0 2 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 2 3 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
  ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ 3 2 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
  ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ 1 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 3 2 ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 3 0 ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 4 0 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ

13η αγωνιστική
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 2 0 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 3 0 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 0 4 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 1 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
  ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 4 0 ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ
  ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ 1 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
  ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 6 1 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ

14η αγωνιστική
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 0 0 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 3 3 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 6 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 3 1 ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 3 0 ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ 2 1 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ
  ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ 1 6 ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 1 2 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ

15η αγωνιστική
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 3 1 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 1 0 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
  ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 2 4 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
  ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ 0 3 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 6 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 2 0 ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 5 1 ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ
 
16η αγωνιστική
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 1 1 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 0 1 ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 3 0 ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 4 0 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 0 3 ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 6 4 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 2 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
  ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ 4 0 ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ

17η αγωνιστική
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 3 0 ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
  ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ 3 1 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 3 0 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 2 3 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 1 3 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
  ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ 0 3 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
  ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ 2 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

18η αγωνιστική
  ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 1 2 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 0 8 ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 0 0 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 2 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 0 2 ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 2 0 ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1 5 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

19η αγωνιστική
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 8 0 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 3 0 ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 1 1 ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 1 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
  ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ 1 1 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
  ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ 0 1 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1 4 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 2 1 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

20η αγωνιστική
  ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 6 1 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ 3 0 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
  ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
  ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 2 1 ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 1 2 ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 1 4 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 4 4 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ

21η αγωνιστική
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 1 0 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 1 4 ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ
  ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ 0 0 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ
  ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ 3 0 ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 2 0 ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 8 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 2 4 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 1 3 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

22η αγωνιστική
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 1 1 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 2 1 ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ
  ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 5 1 ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
  ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
  ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 2 1 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 1 4 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 2 2 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ

23η αγωνιστική
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 1 1 ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ
  ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ 2 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1 1 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 1 4 ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 4 0 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 3 0 ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 3 2 ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 5 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ

24η αγωνιστική
  ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ 0 3 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 2 1 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 0 2 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 2 2 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ 0 0 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
  ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
  ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 1 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ

25η αγωνιστική
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 6 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 5 0 ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 1 3 ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 4 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 0 0 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 1 2 ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 0 5 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ
  ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 3 0 ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

26η αγωνιστική
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 2 0 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 3 2 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
  ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ 3 4 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
  ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ 4 4 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 3 1 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 4 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 5 0 ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ 3 0 ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

27η αγωνιστική
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 2 1 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 1 1 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 3 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 1 1 ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 0 1 ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ
  ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 0 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
  ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ 1 4 ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ

28η αγωνιστική
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 3 1 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 2 2 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 3 1 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 3 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
  ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ 2 2 ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
  ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ 3 0 ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 1 2 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 2 3 ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ

29η αγωνιστική
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 4 0 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 1 4 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 2 1 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
  ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 0 1 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
  ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ 1 2 ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 5 0 ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 2 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

30η αγωνιστική
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 2 1 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 2 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 1 1 ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 3 0 ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 6 2 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 0 4 ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ
  ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ 1 0 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
  ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ 2 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
Διαβάστηκε 748 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 20 Οκτωβρίου 2014 17:41
leki

μνκλ΄λχκζκλνζχλκνλκζχνκνλ νλχζνκξλζχνκλ

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « 2013-14 Αγώνες & Βαθμολογία 2014-2015 »

Είσοδος Μελών

 

 tp-logo  Η Ιστοσελίδα κατασκευάστηκε από ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ με το  ειδικό πακέτο  προσφοράς 
“Δωρεάν ιστοσελίδες για όλους”   
 Για περισσότερες πληροφορίες τηλ. Επικοινωνίας 6974410972