MMMM

Κυριακή, 19 Οκτωβρίου 2014 11:28

2013-14 Αγώνες & Βαθμολογία

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Βαθμολογία

 

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ 65 0 86-31 21-2-3 49-16 10-1-2 37-15 11-1-1
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 63 0 63-28 20-3-3 38-13 11-1-1 25-15 9-2-2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 55 0 78-34 17-4-5 35-15 9-3-1 43-19 8-1-4
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 51 0 79-41 16-3-7 46-22 8-2-3 33-19 8-1-4
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 49 0 66-35 15-4-7 36-14 9-3-1 30-21 6-1-6
Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 40 0 51-40 12-4-10 25-15 8-1-4 26-25 4-3-6
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 36 0 67-43 11-3-12 38-17 8-2-3 29-26 3-1-9
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 34 0 52-54 9-7-10 30-21 6-3-4 22-33 3-4-6
ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 29 0 56-76 8-5-13 33-32 5-3-5 23-44 3-2-8
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 26 0 42-67 7-5-14 25-27 6-1-6 17-40 1-4-8
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 24 0 49-68 7-3-16 24-32 4-1-8 25-36 3-2-8
ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 22 0 37-84 6-4-16 21-25 4-3-6 16-59 2-1-10
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 20 0 38-73 6-2-18 26-45 3-0-10 12-28 3-2-8
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 7 0 22-112 2-1-23 11-55 0-1-12 11-57 2-0-11


Σημειώσεις:

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν μπορεί να παρουσιαστεί αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία.

Αναλυτικά οι αγωνιστικές

 

1η αγωνιστική
  ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 2 3 ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 2 3 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 6 2 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 2 1 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
  ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ 4 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 3 1 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ

2η αγωνιστική
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 4 1 ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ
  ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1 2 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 4 1 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 0 2 ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 1 6 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 0 2 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 3 2 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ

3η αγωνιστική
  ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 1 3 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 1 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
  ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ 5 3 ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 1 2 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 4 0 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
  ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 2 1 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 3 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

4η αγωνιστική
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 2 3 ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 3 4 ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 1 1 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 3 2 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 2 1 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 0 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

5η αγωνιστική
  ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 0 6 ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 3 1 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 1 2 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
  ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 4 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 1 0 ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 2 4 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 8 0 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ

6η αγωνιστική
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 6 0 ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ
  ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ 2 0 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 0 6 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 3 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
  ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 7 3 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 6 1 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ

7η αγωνιστική
  ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 1 10 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
  ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 2 1 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 3 3 ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 2 3 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 1 3 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 1 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 8 1 ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

8η αγωνιστική
  ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 6 0 ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 1 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 2 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
  ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ 8 0 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 1 2 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 3 0 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 1 1 ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

9η αγωνιστική
  ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 0 6 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 3 4 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 0 6 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 3 0 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 2 4 ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ
  ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1 1 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 3 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

10η αγωνιστική
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 2 3 ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 4 2 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
  ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 1 1 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 1 0 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 0 1 ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ 3 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 0 1 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

11η αγωνιστική
  ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 1 1 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 3 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
  ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 0 1 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 1 1 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 2 1 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ 4 0 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ

12η αγωνιστική
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 3 0 ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 0 3 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 2 1 ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 1 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
  ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 5 1 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 2 1 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 2 1 ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ

13η αγωνιστική
  ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 1 6 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
  ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 7 1 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 7 1 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 6 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 1 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
  ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ 1 4 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 1 1 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
 
14η αγωνιστική
  ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 5 3 ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 3 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 0 4 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 1 0 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 0 3 ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 2 0 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 2 1 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ

15η αγωνιστική
  ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 1 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 4 2 ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 1 7 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
  ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ 7 2 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 1 1 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 4 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
  ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ

16η αγωνιστική
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 4 0 ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 3 1 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
  ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1 3 ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 2 4 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 3 2 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 1 0 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 2 6 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ

17η αγωνιστική
  ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 0 2 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
  ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ 0 1 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 2 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 7 1 ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 2 0 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 4 1 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 2 1 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

18η αγωνιστική
  ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ 6 0 ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 3 5 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 2 1 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 1 3 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
  ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 0 7 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 1 2 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

19η αγωνιστική
  ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 1 3 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 0 2 ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ
  ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 2 0 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 1 1 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 4 1 ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 2 3 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

20η αγωνιστική
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 7 1 ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 1 0 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
  ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ 5 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 7 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 1 0 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 4 0 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
  ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1 1 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

21η αγωνιστική
  ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 1 4 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 3 0 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 2 1 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 0 1 ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 0 1 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 2 2 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
  ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 4 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

22η αγωνιστική
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 4 0 ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ
  ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 2 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 0 0 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 4 2 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
  ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ 2 1 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 3 5 ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 1 0 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

23η αγωνιστική
  ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 0 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 4 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 3 3 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 4 1 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
  ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 3 3 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 0 2 ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 1 1 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ

24η αγωνιστική
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 2 0 ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 5 0 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 1 3 Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
  ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 5 2 ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 7 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 1 2 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 2 3 ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ

25η αγωνιστική
  ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 2 4 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 4 4 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
  ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 0 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 2 5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 2 1 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 3 2 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
  ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ 2 0 Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ

26η αγωνιστική
  Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 6 0 ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ
  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 2 2 ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 2 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1 3 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 5 0 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
  ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 2 3 ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ
  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ 2 1

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ

 

Διαβάστηκε 629 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 24 Οκτωβρίου 2014 11:58
leki

μνκλ΄λχκζκλνζχλκνλκζχνκνλ νλχζνκξλζχνκλ

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: 2012-13 Αγώνες και Βαθμολογία »

Είσοδος Μελών

 

 tp-logo  Η Ιστοσελίδα κατασκευάστηκε από ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ με το  ειδικό πακέτο  προσφοράς 
“Δωρεάν ιστοσελίδες για όλους”   
 Για περισσότερες πληροφορίες τηλ. Επικοινωνίας 6974410972